Rok 2017

Zimních PM a MČR se zúčastnilo v roce 2017 osmnáct plavců

 
 

Desetiletí (ročník 2007

Jana Suchá - 14. místo
 
Sára Burgetová - 10. místo
 
Anna Šťávová - 1. místo, 2. místo
 
Matěj Měšťan - 4. místo
 
 

JEDENÁCTILETÍ (ROČNÍK 2006)

Jan Reka - 1. místo

Jaroslav Gric - 13. místo

Pavel Slezák - 7. místo

 

Dvanáctiletí (ROČNÍK 2005)

Anna Kučerová - 12. místo

Štěpán Bezděk - 22. místo

 

Čtrnáctiletí (ROČNÍK 2003)

Klára Koňaříková - 21. místo

Milan Kučera -  2 x 1. místo, 2 x 2. místo, 3. místo

Štěpán Pokorný - 5. místo

 

Dorost (ROČNÍK 2002)

Kateřina Demová - 9. místo

 

Dospělí (open 2002 a starší)

Jan Vencel - 37. místo

Michal Vencel - 53. místo

Hana Kopřivová - 35. místo

Petra Pokorná - 42. místo

 

Nejlepší plavci na Zimních republikových šampionátech 2017

Milan Kučera 
 dvojnásobný mistr republiky staršího žactva v disciplíně 100M a 100PZ, dvě stříbrné a jedna bronzová medaile
(ZMČR st. žactva v Prostějově)
 
Jan Reka
zlato na 400VZ
(ZPM 11letého žactva v Havířově)
 
Anna Šťávová
zlato na 100P a stříbro na 50P
(ZPM 10letého žactva v Karviné)
 
 
 

Letních PM a MČR se zúčastnilo v roce 2017 dvacet plavců

 
 
 

Desetiletí (ročník 2007

Jana Suchá - 13. místo
 
Sára Burgetová - 9. místo
 
Anna Šťávová - 2. místo, 2x 3. místo
 
Matěj Měšťan - 4. místo
 
 

JEDENÁCTILETÍ (ROČNÍK 2006)

Jan Reka - 3. místo

Tomáš Jašek - 4. místo

Jaroslav Gric - 16. místo

Pavel Slezák - 13. místo

Irena Novotná - 22. místo

 

Dvanáctiletí (ROČNÍK 2005)

Anna Kučerová - 3. místo

Eliška Hlaváčková - 23 místo

Petra Wutková - 28. místo

Štěpán Bezděk - 15. místo

 

 

Čtrnáctiletí (ROČNÍK 2003)

Klára Koňaříková - 17. místo

Milan Kučera -  1. místo, 3 x 2. místo, 3. místo

Štěpán Pokorný - 19. místo

 

Dorost (ROČNÍK 2002)

Kateřina Demová - 7. místo

 

OPEN (DOSPĚLÍ, DOROST, ŽACTVO)

Jan Vencel - 10. místo

Michal Vencel - 42. místo

Milan Kučera - 44. místo

 

 

Nejlepší plavci na Letních republikových šampionátech 2017

 
 
Milan Kučera 
 mistr republiky staršího žactva v disciplíně 100M a tři stříbrné a jedna bronzová medaile
(LMČR st. žactva v Pardubicích)
 
 
Anna Kučerová
bronz na 50VZ
(LMČR ml. žactva ve Zlíně)
 
 
Jan Reka
bronz na 50VZ
(LPM 11letého žactva v Prostějově)
 
 
Anna Šťávová
stříbro na 50VZ a bronz na 50M a 100P
(LPM 10letého žactva v Havířově)
 
 
Milan Kučera
sedminásobný medailista z Olympiády dětí a mládeže v Brně
(4x zlato, 2x stříbro, bronz)
 

Deset let v oddílu ASK Blansko

Alice Ratkovská, Tomáš Chemčuk a Bára Pokorná

 

© 2008 Plavecký oddíl asociace sportovních klubů Blansko

Vytvořeno službou Webnode