Rok 2016

 

Zimních PM a MČR se zúčastnilo v roce 2016 jedenadvacet plavců

 

Desetieletí (ROČNÍK 2006)

Jan Reka - 5. místo

Tomáš Jašek - 3. místo

Jaroslav Gric - 15. místo

Pavel Slezák - 32. místo

 

JEDENÁCTILETÍ (ROČNÍK 2005)

Anna Kučerová - 3 x 3. místo

Eliška Hlaváčková - 15. místo

Petra Wutková - 10. místo

Štěpán Bezděk - 15. místo

 

 

TŘINÁCTILETÍ (ROČNÍK 2003)

Klára Koňaříková - 17. místo

Milan Kučera -  4 x 1. místo, 2 x 2. místo

Štěpán Pokorný - 12. místo

 

Čtrnáctiletí (ROČNÍK 2002)

Barbora Sedláková - 14. místo

Kateřina Demová - 13. místo

Radim Švarc - 17. místo

Milan Musil - 15. místo

 

OPEN (DOSPĚLÍ, DOROST, ŽACTVO)

Jan Vencel - 59. místo

Michal Vencel - 31. místo

Hana Kopřivová - 10. místo

Petra Pokorná - 10. místo

Viktorie Grmelová - 13. místo

 

Nejlepší plavci na Zimních republikových šampionátech

Milan Kučera 
 čtyřnásobný mistr republiky staršího žactva v disciplínách 100M, 200M, 50VZ a 100PZ, dvojnásobný vicemistr na 200PZ a 100VZ 
(ZMČR st. žactva v Mladé Boleslavi)
 
 
Anna Kučerová
tři bronzové medaile (ZPM 11letého žactva v Třebíči)
 
 
Tomáš Jašek
bronzová medaile (ZPM 10letého žactva v Karviné)
 
 
 

Letních PM a MČR se zúčastnilo v roce 2016 jedenadvacet plavců

 
 
 

Desetiletí (ROČNÍK 2006)

Jan Reka - 5. místo

Tomáš Jašek - 6. místo

 

JEDENÁCTILETÍ (ROČNÍK 2005)

Anna Kučerová - 1. a 3x 3. místo

Eliška Hlaváčková - 9. místo

Petra Wutková - 9. místo

Marek Švarc - 22. místo

Štěpán Bezděk - 8. místo

 

DVANÁCTILETÍ  (ROČNÍK 2004)

Jáchym Jirků - diskvalifikace
 

TŘINÁCTILETÍ (ROČNÍK 2003)

Klára Koňaříková - 29. místo

Milan Kučera -  1. místo, 2. místo, 4x 3. místo

Štěpán Pokorný - 18. místo

 

Čtrnáctiletí (ROČNÍK 2002)

Barbora Sedláková - 13. místo

Kateřina Demová - 17. místo

Radim Švarc - 18. místo

Milan Musil - 16. místo

 

DOROST (ROČNÍK 2000 - 1997)

Hana Kopřivová - 10. místo

Petra Pokorná - 11. místo

Viktorie Grmelová - 14. místo

 

OPEN (DOSPĚLÍ, DOROST, ŽACTVO)

Jan Vencel - 9. místo

Michal Vencel - 19. místo

Hana Kopřivová - 15. místo

 

 

Nejlepší plavci na Letních republikových šampionátech

Milan Kučera 
 mistr republiky staršího žactva v disciplíně 100M, vicemistr na 200M a čtyři bronzové medaile 
(LMČR st. žactva v Ústí nad Labem)
 
 
Anna Kučerová
 zlato na 200PZ a tři bronzové medaile 
(LPM 11letého žactva v Havířově)
 

Deset let v oddílu ASK Blansko

Petra Pokorná

© 2008 Plavecký oddíl asociace sportovních klubů Blansko

Vytvořeno službou Webnode